Sprawy bieżące · Wystawy, publikacje i relacje oraz sprawy z tym związane

Pierwsza indywidualna wystawa fotograficzna

A teraz trochę o fotografii, bo to jest coś, czym ostatnio bardzo intensywnie się zajmuję i co mam nadzieję, w przyszłości pozwoli mi połączyć pasję z pracą.

Brałam udział w kilku wystawach fotograficznych, jednak zawsze były to wystawy zbiorowe, gdzie prezentowaliśmy nasze zdjęcia wraz z kolegami i koleżankami z naszych „foto grup”. Tym razem z Prywatnym Hiszpanem postanowiliśmy zaryzykować i przygotować coś sami.

Na wiosnę nadarzyła się ku temu okazja: tata kolegi otworzył restaurację o wdzięcznej nazwie „Espadańa”. Espadańa to taka hiszpańska jakby dzwonnica. W zasadzie jest to mur lub ściana w której umieszczone są dzwony. Od normalnej dzwonnicy odróżnia ją to, że jest to tylko 1 ściana a nie cała wieża.

Zapytaliśmy ładnie co właściciel sądzi o naszym pomyśle i dostaliśmy pozwolenie na umieszczenie 10 zdjęć „espadanii”. I tak wczoraj, po dość długim czasie pełnym wypraw na zdjęcia, drukowania, planowania i organizacji, inaugurowaliśmy naszą małą wystawę.

Składa się ona z 10 czarno- białych zdjęć z okolicy Leon. Można ją sobie obejrzeć do końca lata w Restauracji Espadańa. Zapraszamy!

exposicion_espadanas_webNasz plakat informacyjny

DSC_1038v2bwEspadańa z Castrillo de los Polvazares

DSC_1065Espadańa we wsi el Ganso

_DSC6436_herbatniczek

A tutaj mały backstage z przygotowywania i wieszania zdjęć. Wydaje się prostą sprawą, ale jak przyjdzie co do czego, to jest całkiem spora akcja logistyczna.

_DSC6413_herbatniczek

_DSC6417_herbatniczek

_DSC6423_herbatniczek

_DSC6433_herbatniczek

4 myśli na temat “Pierwsza indywidualna wystawa fotograficzna

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.