Literatura i adresy herbaciane

Kolejne blogi i strony herbaciane

Oto kolejne blogi traktujące o herbacie, na które warto zajrzeć:

1. Herbatablog (cha-herbata) Znajdziemy tutaj bardzo dużo ciekawych informacji na temat herbaty, jej parzenia oraz historii. Osoby zainteresowane przeczytają także o wrażeniach z degustacji herbat. Autor pisze ciekawie i przystępnie, co sprawia, że wizyta na blogu jest przyjemna:)

2. DeniMix To blog nie tylko herbaciany. Bardzo podoba mi się wielowątkowość tego miejsca, bo według mnie to wszystko łączy i przenika sięz herbatą. Zobaczymy tutaj opisy parzenia herbat wyższej jakości ale też torebkowych, parzenie herbaty w plenerze oraz ciekawą ceramikę.

3. Cappy Cała pomarańcza to bardzo techniczny blog. Tutaj znajdziemy wskazówki jak parzyć herbatę i jaki to nam da smak. Bardzo podoba mi się, że autor jasno podaje co to za herbata, jej jakość oraz gdzie była kupiona. Jest to swjoego rodzaju dokumentacja z degustacji herbat.

4. TheTea Ciekawie zapowiadający się blog, również w formie „dokumentalnej”. Do poczytania i przekonania się czy i nam herbaty smakują w ten sposób.

5. MaoCha Tutaj również znajdziemy wrażenia z degustacji najróżniejszych herbat dodatkowo jednak przeczytamy interesujące wpisy dotyczące kultury, ciekawostek i historii związanej z herbatą.

Milky_oolong

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.